Zdražení služeb od ledna 2022

Vážení klineti,

bohužel i my musíme zareagovat na stále se zvyšující ceny energií, a proto nás od ledna čeká zdražení. Věnujte prosím pozornost aktualizovanému ceníku.

Děkujeme za pochopení.

AKTUALITY

Seberozvojová skupina pro mladé

Uvažovali jste někdy o tom, jaký by to bylo, kdyby šlo v životě všechno líp a snadno?

Chceme Vám takovou superschopnost pomoct najít, posílit Vás a vytrénovat, aby Vás jakékoli drama a cokoliv složitého v životě nepřekvapilo. Protože i mozek a srdce jsou svaly, btw.

Budeme se bavit otevřeně o všech věcech a změnách, které v životě přichází. Můžou to být i věci, o kterých se nemluví lehce a ještě složitěji se řeší...tomu my se totiž nevyhýbáme, právě proto jsme tady.

Potkáme se jednou za 2 týdny v pondělí a mrkneme se na to, co nejčastěji řeší ostatní... a že těch témat fakt je! Budeme rádi za tvůj názor, ale je v pohodě, když se něčeho prostě nezúčastníš a budeš jen naslouchat. Sice si tvůj mozek i tělo občas mákne, ale určitě to za to stojí! Na Insta sice výsledek neuvidíš, ale ve svým životě to fakt poznáš!

Chceme, aby každej byl ready na drama, co ho venku, doma, vztazích, škole a v životě potká.

Máme pár pravidel, který je fakt nutný dodržovat:

Mluvíme spolu otevřeně a narovinu. Chceme, abyste se ty i ostatní cítili ok, takže platí jasná stopka, kterou můžeš vyhodit kdykoliv, když budeš potřebovat. Respektujeme odlišný názory a taky to, že co se řekne u nás, tam taky zůstane.

Je to výzva pro tebe?

Kdy? každé druhé pondělí 17:00 - 19:00. Začínáme 3.10. 2022, potkáme se 8x ( 17. 10., 31. 10., 14. 11., 28. 11., 12. 12. 2022, 9.1., 23.1. , 6.2. 2023).

Přihlas se předem, můžeme vzít max 10 lidí. Ještě před začátkem programu se s tebou chceme potkat, ať víš, do čeho jdeš .

Kde? Centrum komplexní terapie Turnov, Hluboká 279

Co za to? 2400,- za celý program (část lze uhradit z příspěvků VZP - 1200,- KČ  - program psychosociální podpory)

PM us, zavolej +420 724743107 nebo napiš mail na info@cktt.cz Řekneme ti víc.

Pořádají: Jana Brandejsová a Michaela Žáková, psycholožky a terapeutky

Od března 2022 pro naše klienty funguje nová čekárna. Můžete si zde uvařit čaj či kávu, nebo si posloužit vodou z ledničky i kohoutku. Doprovázející osoby si v klidu mohou vyřídit své záležitosti (wi-fi je v procesu zařizování) nebo strávit hodinku čtením v křesle.

Doufáme, že vám to naše služby zpříjemní, tak neváhejte nové zázemí využívat.

Poradna Všemi smysly

Poradna Všemi smysly Mgr. Zdeňky Ferbasovéje od ledna 2021 přestěhována do Liberce. Více informací na webi www.vsemismysly.eu


Nový kurz pro předškoláky od února 2019


Procvičíme všechny oblasti potřebné k učení

  • sluchové vnímání a pamět

  • zrakové vnímání a pamět

  • prostorová orientace

  • správná výslovnost a dostatečná slovní zásoba

  • trénink pozornosti

V případě potřeby ( a zájmu rodičů) dostane dítě materiály na docvičování doma, rodiče zacvičím, jak s dítětem pracovat.

Prvním předpokladem pro dobré bytí je bezpečí, které zažívám mezi nejbližšími. Tam, kde jsem doma. Z tohoto místa vyrůstá pocit sebeúcty, lásky, zdravého sebenáhledu a celkové pohody.