Mgr. Anna Hudská

"Co s tím?", ptáte se, když přicházíte. "Co mám dělat?" nebo "Proč jsem nešťastný (nešťastná), když k tomu není žádný objektivní důvod?"

To jsou přirozené otázky a je v pořádku, že si je v některých obdobích života klademe a očekáváme od odborníků jasnou odpověď. Já vám řešení hned nejspíš nenabídnu, ale ani vás v tom nenechám. Individuální, párová ani skupinová terapie není založená na tom, abyste si odpovědi našli sami. Budeme hledat společně, v prostředí ve kterém není nikoho, kdo by hodnotil, v prostoru přijetí a bezpečí.

Třemi mými zásadními životními hodnotami jsou lidství, tvořivost a dobrodružství. Věřím, že stejně zásadní jsou tyto hodnoty pro účinnou terapii. Do terapie patří sdílení těch nejhlubších zármutků, prázdnot, konfliktů, závislostí a ztrát, stejně jako nadhled, humor a touha po poznávání dosud nepoznaného.


služby:

- individuální terapie

- párová terapie s dvojicí terapeutů

- skupinová terapie s dvojicí terapeutů ve skupině pro 6-10 členů

- skupina "Volná noha" pro ty, kdo potřebují nacházet smysl ve svém zaměstnán.


kompetence:

- IVGT Praha (psychoterapeutický výcvik - 6 let - Institut pro výcvik v gestalt terapii)

- výcvik v krizové intervenci

- transformační koučink

- jsem členkou České asociace pro psychoterapii, kontinuálně se vzdělávám a pracuji pod supervizí

Vedle práce s lidmi mám ráda vše, co patří k venkovu. Sázím ovocné stromy, pěstuju zeleninu, starám se o les, o zvířata a zakládám menší komunity, které pečují o krajinu Českého ráje.

Skutečnost, že trávím mnoho času venku a v pohybu, je pro mě nezbytnou součástí mé praxe. Život mimo stěny budov mi pomáhá nevyhořet a na práci se svými klienty se těšit.


bližší informace:

anna@klokoci.cz

tel: 735 897 199 (při práci mívám telefon vypnutý, pokud se nedovoláte, zavolám zpět)

Sezení probíhají v centru Turnova