Mgr. Anna Hudská"Co s tím?", ptáte se, když přicházíte. "Co mám dělat?" nebo "Proč jsem nešťastný (nešťastná), když k tomu není žádný objektivní důvod?"

To jsou přirozené otázky a je v pořádku, že si je v některých obdobích života klademe a očekáváme od odborníků jasnou odpověď. Já vám takovou odpověď hned nejspíš nenabídnu, ale ani vás v tom nenechám. Terapie není založená na tom, abyste si odpovědi našli sami. Budeme hledat společně. Skrze vaše uvědomování a skrze vztah, který spolu navážeme. To, co se vytvoří mezi námi, se totiž pravděpodobně tvoří i mezi vámi a dalšími lidmi. A já vám můžu říct, jak se s vámi cítím a co vnímám všemi smysly, kterých je rozhodně víc než pět.

Třemi mými zásadními životními hodnotami jsou lidství, tvořivost a dobrodružství a věřím, že stejně zásadní jsou tyto hodnoty pro účinnou terapii. Do terapie patří sdílení těch nejhlubších zármutků, prázdnot, závislostí a ztrát stejně jako nadhled, humor a touha po poznávání dosud nepoznaného.

Vedle práce s lidmi mám ráda vše, co patří k venkovu. Sázím ovocné stromy, pěstuju zeleninu, starám se o les a zakládám menší komunity, které pečují o krajinu Českého ráje.


Kvalifikace:

- IVGT Praha (pětiletý psychoterapeutický výcvik - Institut pro výcvik v gestalt terapii)

- výcvik v krizové intervenci

- transformační koučink


Kontakt:

anna@klokoci.cz

tel: 739 756 657 (při práci mívám telefon vypnutý, pokud se nedovoláte, zavolám zpět)

Sezení probíhají v centru Turnova